جهان-محله: مجله الکترونیکی مطالعات جهانی-محلی

Picture

مجله جهان-محله مجله ای بین رشته ای است که حوزه مطالعات جهانی و محلی را می پوشاند. مقالات منتشر شده تاثیرات متقابل بین تحولات جهانی و تحولات محلی در نقاط مختلف جهان خصوصا ایران و خاورمیانه را مورد بحث و بررسی قرار می دهند. مجله هرچند چهارچوب نظری تلفیقی را تشویق می نماید اما از انتشار مقالات پژوهشی و ترجمه شده که بر اساس دیدگاههای غیر تلفیقی هستند نیز مشروط به ارزش علمی و اهمیت موضوعی آنان نیز استقبال می نماید.

تحولات اجتماعی، اقلیمی، سیاسی و اقتصادی در سطح جهانی بر زندگی جوامع ملی و اقوام محلی خصوصا رفاه عموم  و انسانی و زیست محیطی آنان چه تاثیراتی گذاشته و می گذارند؟
تحولات محلی و ملی خاص چگونه بر تغییرات جهانی اثر می گذارند؟
چگونه می توان ریشه های فرا محلی و فرا ملی مشکلات محلی را تحلیل نمود و چگونه می توان ریشه های بحرانهای جهانی را تبیین نمود؟

مقالاتی که در حوزه ها مختلف (از قبیل نابرابی های اجتماعی، بحرانهای مالی-اقتصادی، امنیت، اشتغال، بهداشت و درمان، جرم و جنایت، فساد، جنگ و منازعات قومی، محیط زیست و تغذیه، آموزش و پرورش، تحولات جمعیتی و جنبش های اجتماعی) به سوالاتی از این قبیل در راستای ارتقاء آگاهی دانش پژوهان ایرانی در مورد اثرات متقابل تحولات داخلی و خارجی می پردازند مورد توجه مجله جهان-محله می باشند

برای مشاهده مجله روی عکس فوق کلیک کنید.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s